<oembed><version>1.0</version><provider_name>WHEEL LOADER PARTS</provider_name><provider_url>https://wheelloaderexcavatorparts.com</provider_url><author_name>wheelloaderexcavator</author_name><author_url>https://wheelloaderexcavatorparts.com/author/wheelloaderexcavator/</author_url><title>R060021A AIR COMPRESSOR GEAR FOR YTO ENGINE LR4105 YTO4A3-24</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="IZd9kU8QXn"&gt;&lt;a href="https://wheelloaderexcavatorparts.com/index.php/product/r060021a-gear-yto4a3-24/"&gt;R060021A AIR COMPRESSOR GEAR FOR YTO ENGINE LR4105 YTO4A3-24&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://wheelloaderexcavatorparts.com/index.php/product/r060021a-gear-yto4a3-24/embed/#?secret=IZd9kU8QXn" width="600" height="338" title="&#x201C;R060021A AIR COMPRESSOR GEAR FOR YTO ENGINE LR4105 YTO4A3-24&#x201D; &#x2014; WHEEL LOADER PARTS" data-secret="IZd9kU8QXn" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;