<oembed><version>1.0</version><provider_name>WHEEL LOADER PARTS</provider_name><provider_url>https://wheelloaderexcavatorparts.com</provider_url><author_name>wheelloaderexcavator</author_name><author_url>https://wheelloaderexcavatorparts.com/author/wheelloaderexcavator/</author_url><title>J3600-1004100SF1 PISTON RING FOR YC6J125-T300 YC6J125-T302 ENGINE</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="sHL3fTrC47"&gt;&lt;a href="https://wheelloaderexcavatorparts.com/index.php/product/j3600-1004100sf1/"&gt;J3600-1004100SF1 PISTON RING FOR YC6J125-T300 YC6J125-T302 ENGINE&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://wheelloaderexcavatorparts.com/index.php/product/j3600-1004100sf1/embed/#?secret=sHL3fTrC47" width="600" height="338" title="&#x201C;J3600-1004100SF1 PISTON RING FOR YC6J125-T300 YC6J125-T302 ENGINE&#x201D; &#x2014; WHEEL LOADER PARTS" data-secret="sHL3fTrC47" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;